Друк книг в твердій палітурці

«Калькулятор вартості друку»


  Вартість на сайті є розрахунковою і остаточно формується після аналізу макету.

  Якщо ви шукаєте друкарню, де можна надрукувати книгу у твердій палітурці за доступною ціною, то ви прийшли за адресою.

  Друк книг у твердій палітурці або друк книг в палітурці 7БЦ  – це один з найбільш популярних способів оформлення видань. Тверда палітурка надає не тільки естетичний вигляд, але й захищає вміст книги від пошкоджень, а подальша прошивка корінця книги ниткою забезпечує міцність і зносостійкість книги. Особливо прошивка важлива при друку об’ємних, товстих книг.

  Книги з в твердій палітурці легко розкриваються, не згинаються та не закриваються самі по собі, що дозволяє зручно тримати книгу в руках та легко перегортати сторінки.

  Якщо ви вирішили надрукувати книги у твердій палітурці, то це дає можливість додаткового оформлення обкладинки. Наприклад, тиснення золотом чи сріблом додає виданню елегантності та привабливості. Також можна нанести вибірковий лак і зробити акцент на деяких деталях обкладинки, таких як заголовки, ілюстрації, логотипи. Ці елементи дизайну обкладинки безумовно привернуть увагу до книги і підвищать її привабливість для читача.

  Ціна друку книги в твердій палітурці залежить від багатьох чинників. Основні параметри які впливають на вартість друку видання це: розмір, або формат книги, кількість сторінок, різновид паперу і наклад – кількість примірників, яку ви плануєте замовити. Вартість друку книг буде зменшуватись при збільшенні накладу, тобто чим більше книг ви замовляєте, тим менша буде вартість друку однієї книги. Додаткові послуги такі як вибіркове лакування або тиснення на обкладинці також впливають на ціну друку книг.

  В друкарні Юнісофт ви можете замовити якісний і дешевий друк книг у твердій палітурці. Наша компанія надає повний спектр послуг друку книг на замовлення.

  Ми надаємо послуги друку книг та палітурних робіт не тільки в Харкові, але й з доставкою по всій Україні. Отже, якщо ви шукаєте якісний друк книг у твердій палітурці за доступною ціною, то зверніться до нас і ми з радістю допоможемо!

  Щоб розрахувати вартість друку книг у твердій палітурці, ви можете скористатися онлайн калькулятором. Треба лише вказати формат книги, кількість сторінок і наклад. Після цього калькулятор розрахує вартість друку книги. Далі ви можете зробити замовлення онлайн і отримати готову книгу в друкарні або з доставкою по Україні.

  Наші роботи
  Скільки часу займає друк книг у твердій обкладинці?

  Час виготовлення залежить від обсягу замовлення та складності оздоблення книги. Зазвичай термін виготовлення книжок у твердій палітурці не перевищує двох тижнів з моменту затвердження макета до друку. Ми завжди прагнемо йти на зустріч нашим клієнтам і обробляти замовлення максимально швидко.

  Чи можна замовити друк книг у твердій палітурці малим накладом?

  Цифрові системи друку дають нам змогу виконувати замовлення практично будь-якого обсягу. Ми розуміємо важливість кожної книги. Незалежно від кількості примірників, кожне замовлення обробляється з максимальною увагою до деталей і якості. Чи потрібно вам виготовити кілька примірників книг, або ви плануєте друкувати великий тираж, ми завжди раді допомогти.

  Які види паперу ви пропонуєте для друку книг у твердій палітурці?

  На сайті є вибір з основних видів паперів. Насправді ми пропонуємо широкий вибір матеріалів для друку книг у твердій палітурці. Ви можете обрати між офсетним, крейдованим, книжковим або дизайнерським папером у різноманітних варіаціях і щільності.

  Які існують оптимальні формати для книг у твердій палітурці?

  Технічно, ми можемо виготовити книжки в розмірах починаючи від кишенькових А6 формату до надвеликих А4 і більше. Ви можете обрати як стандартні формати – А4, А5 або В5, так і замовити індивідуальний розмір, що відповідає вашим потребам і вподобанням.

  Які типи твердої палітурки ви пропонуєте?

  Ми пропонуємо різні типи твердої палітурки, включаючи палітурку з обкладинкою з тканини, шкіри, паперу або інших штучних матеріалів. Ви можете вибрати матеріал, який відповідає вашому проєкту, стилю книги та бюджету. Щодо вибору виду твердої палітурки ми також не обмежуємо наших замовників і виконуємо роботи з виготовлення суцільнокритих, складових, інтегральних та інших видів книжкових палітурок.

  4.7/5 - 18 голосів