Те, що одного разу надруковано, стає надбанням світу на вічні часи.

Готхольд Е. Лессінг

Unіsoft Digital – це цифрова друкарня повного циклу, яка входить до складу книжкової фабрики Unisoft.

Одна з головних переваг фабрики Unisoft – це наявність парку обладнання, як для офсетного, так і для цифрового способу друку книг.

Офсетний спосіб виготовлення, завдяки високій швидкості друку, дає змогу виготовляти книжки великими накладами. Однак, через складність процесу та велику кількість етапів виробництва, виконання замовлення може зайняти значний час.

Цифровий друк, завдяки своїй гнучкості, дає змогу випускати книжки малими та середніми тиражами в стислі терміни. Це дуже зручно для видавництв і авторів, які хочуть швидко випустити книжку в невеликій кількості.

Поєднання офсетного та цифрового друку дає нам можливість надавати клієнтам найширший спектр послуг, виконувати найрізноманітніші замовлення, а також виготовляти книги найвищої якості.

Незалежно від того, чи потрібна вам одна книжка, чи великий наклад, ми гарантуємо, що кожна книжка буде виготовлена професійно і відповідно до ваших вимог та очікувань.

Що ми робимо і чому ми любимо нашу роботу?

Наша мета – допомогти авторам і видавцям максимально швидко і просто втілювати в життя свої книжкові проєкти.

У друкарні встановлено дві цифрові друкарські машини: Ricoh для друку обкладинок і кольорових книжок та Konica Minolta для друку книжок із чорно-білими сторінками.

На цих друкарських машинах ми можемо працювати з різними видами паперів щільністю від 45 до 350 г/м².

Наше обладнання дає нам змогу друкувати книжки в різних форматах, як стандартних – А6, A5, А4 і B5, так і нестандартних розмірів за бажанням замовника.

Палітурний цех – це окрема гордість нашої компанії.

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір палітурних матеріалів. Виконуємо різні види палітурних робіт: від найпростіших, таких як брошурування або м’яка палітурка, до найскладніших – шкіряних, тканинних або складових палітурок книг.

У нашому відділі працюють досвідчені фахівці, які знають все про друк книг.

Ми розуміємо, що кожен наклад унікальний і вимагає індивідуального підходу. Тому, перед друком, ми завжди обговорюємо всі деталі замовлення, даємо поради та рекомендації.

Залежно від призначення та обсягу книжки, ми завжди підкажемо: який формат книжки обрати, який папір краще використовувати для друку сторінок, пояснимо переваги й недоліки книжкових перельотів.

Ми пропонуємо конкурентні ціни та гарантуємо високу якість продукції.

Для зручності наших клієнтів ми розмістили на сторінках послуг онлайн калькулятор розрахунку ціни друку книг, що дає змогу швидко та просто визначити вартість замовлення. Введіть необхідні параметри вашої книги, і калькулятор миттєво розрахує попередню вартість робіт.

Якщо у вас є питання або потрібна консультація, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ви шукаєте надійного та професійного партнера для друку книг?

Звертайтеся до нас!

5/5 - 1 голосів